Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci

Wago-skanery dla sklepów i supermarketów to urządzenia łączące w sobie funkcjonalność wagi elektronicznej oraz czytnika kodów kreskowych. Cechą charakterystyczną zintegrowanej technologii jest także praca w zabudowie. Wago-skaner, np. model produkowany przez Elzab, wmontowuje się w boks kasowy lub ladę kasjerską, oszczędzając tym samym dużo przestrzeni na stanowisku sprzedaży w sklepie.

Wago-skanery

Elzab Neptun 2 MGL

Elzab Neptun 2 MGL
Elzab Neptun 2 MGL

Wago-skaner przeznaczony do pracy w zabudowie, w którym zastosowano nowoczesny czytnik kodów kreskowych z linii Datalogic Magellan. Dzięki temu urządzenie umożliwia wykonywanie precyzyjnych pomiarów masy oraz błyskawiczne pozyskiwanie informacji na temat produktów. Ponadto, Elzab Neptun 2 MGL wyposażono w obszerną szalkę ważącą – 292 x 401 mm.

Cena: 5 349,27 zł (netto: 4 349,00 zł )

Elzab Saturn 2M

Elzab Saturn 2M
Elzab Saturn 2M

Wytrzymały wago-skaner od Elzab, który oferuje pracę w zabudowie. Model Saturn 2M możesz wmontować np. w ladę kasjerską lub boks kasowy, oszczędzając tym samym dużo przestrzeni na stanowisku obsługi. Urządzenie posiada też wolnostojący, obrotowy wyświetlacz, zapewnia precyzyjne ważenie w 2 zakresach oraz współpracę z kasą fiskalną albo komputerem.

Cena: 3 923,70 zł (netto: 3 190,00 zł )

Elzab Saturn 2M 2D

Elzab Saturn 2M 2D
Elzab Saturn 2M 2D

Wago-skaner do zabudowy w boksie kasowym, ladzie lub blacie. Elzab Saturn 2M 2D zapewnia ważenie produktów w 2 zakresach (6/15 kg z dokładnością 2/5 g) oraz szybkie odczytywanie kodów kreskowych – zarówno 1D, jak i 2D. Urządzenie może też współpracować z innymi elementami systemu wdrożonego w firmie, m.in. komputerem lub kasą fiskalną.

Cena: 4 046,70 zł (netto: 3 290,00 zł )

Wago-skaner to dobra propozycja dla właściciela sklepu lub sieci sklepów, który poszukuje zarówno wagi elektronicznej, jak i czytnika kodów kreskowych. Wspomniana technologia łączy w sobie funkcjonalność obydwu urządzeń elektronicznych. I co najważniejsze, zajmuje zdecydowanie mniej miejsca, niż waga i skaner działające oddzielnie. Wynika to z tego, że urządzenie zintegrowane zostaje wmontowane na stałe w boks kasowy lub ladę. W rezultacie, zaaranżowane w ten sposób stanowisko sprzedaży oferuje znacznie więcej przestrzeni na ustawienie pozostałych ogniw systemu dla sklepu, np. komputera POS, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego. Co więcej, dodatkowym elementem wago-skanera jest często wyświetlacz umieszczony na słupku. Taki ekran umożliwia informowanie klientów o przebiegu ważenia.

W codziennej pracy ważne okazują się też parametry skanera oraz wagi elektronicznej. W pierwszym przypadku istotny jest m.in. rodzaj odczytywanych kodów kreskowych. Skaner może obsługiwać tylko kody 1D (jednowymiarowe) lub zarówno 1D, jak i 2D (dwuwymiarowe). Natomiast w przypadku samej wagi elektronicznej, wchodzącej w skład wago-skanera, duże znaczenie mają dostępne zakresy ważenia oraz wielkość szalki.

Urządzenia z tej kategorii są wdrażane m.in. w placówkach handlowych, które każdego dnia obsługują bardzo wielu klientów. W praktyce oznacza to więc, że wago-skanery muszą być przygotowane na intensywną i długotrwałą eksploatację. Czymś takim mogą pochwalić się m.in. wytrzymałe urządzenia marki Elzab.

Przywiązujemy wagę do detali – skontaktuj się i sprawdź!

Wagi.com - kontakt telefoniczny i mailowy

 

Nasi doradcy są równocześnie serwisantami i technikami, którzy od lat zajmują się wdrażaniem i konfigurowaniem wag elektronicznych. Dzięki temu w fachowy sposób pomogą Ci nie tylko w zrealizowaniu zamówienia w sklepie internetowym Wagi.com, ale też w wyborze najlepszego urządzenia dla Twojego przedsiębiorstwa. Skontaktuj się z nami telefoniczne, pod numerem telefonu 22 550 32 00, lub wyślij wiadomość e-mail na adres sklep@wagi.com. Przekonaj się, na czym w praktyce polega przywiązywanie wagi do detali!

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl