Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Wagi platformowe dla placówek handlowych są urządzeniami przystosowanymi do wykonywania pomiarów masy najcięższych i największych produktów. W polskich sklepach modele tego typu wykorzystuje się m.in. na zapleczach i w magazynach. Każda waga platformowa dostępna na Wagi.com to wytrzymałe i proste w obsłudze urządzenie. Oferujemy modele produkowane m.in. przez Dibal i T-Scale.

Wagi platformowe

Dibal DMI-610

Dibal DMI-610
Dibal DMI-610

Najważniejsze cechy wagi platformowej Dibal DMI-610 to: wytrzymała szalka ze stali nierdzewnej, duży obszar roboczy, złącze komunikacyjne RS-232, funkcja liczenia sztuk oraz wyrazisty wyświetlacz LED. Co więcej, urządzenie umożliwia wybór maksymalnego zakresu ważenia – do 60, 150 lub 300 kilogramów.

Cena: 1 217,70 zł (netto: 990,00 zł )

Dibal PVC-50

Dibal PVC-50
Dibal PVC-50

Wytrzymała i przyjazna w obsłudze waga platformowa, przy zakupie której możesz wybrać zarówno wielkość szalki, jak i obsługiwany zakres ważenia – nawet do 300 kg! Ponadto, Dibal PVC-50 posiada wyrazisty wyświetlacz na wysięgniku oraz zapewnia działanie także na zasilaniu akumulatorowym (maksymalnie 100 godzin pracy).

Cena: 1 094,70 zł (netto: 890,00 zł )

T-Scale BWS

T-Scale BWS
T-Scale BWS

Waga platformowa od T-Scale, w przypadku której możesz wybrać m.in. wielkość szalki ważącej: 32 x 36 cm lub 40 x 50 cm. Model BWS cechuje się też wysoką jakością wykonania, spełnia normę szczelności IP-65 oraz posiada wydajny, wbudowany akumulator.

Cena: 2 939,70 zł (netto: 2 390,00 zł )

Określenie „wagi platformowe” odnosi się przede wszystkim do konstrukcji urządzeń, które są zaliczane do wspomnianej kategorii. Modele tego typu posiadają zazwyczaj obszerne szalki, czyli platformy ważące. W rezultacie, takie wagi sprawdzają się doskonale np. w sklepach, przy obsłudze towarów o dużych gabarytach. Co więcej, ich cechą charakterystyczną są wysokie zakresy ważenia – nawet do 300 kg. Wagi platformowe dla sklepów zapewniają więc pomiary masy najcięższych produktów w asortymencie.

Urządzenia tego typu oferują niekiedy dodatkowe udogodnienia dla użytkowników. Wśród dostępnych modeli wag platformowych, produkowanych np. przez Dibal i T-Scale, znajdziesz m.in. takie, które za pomocą dostępnego złącza komunikacyjnego mogą współpracować z komputerem lub terminalem komputerowym POS. Większość urządzeń z tej kategorii wyróżnia się też wzmocnioną, uszczelnioną i stabilną konstrukcją. Jest to konieczne przy późniejszych ważeniu ciężkich i dużych towarów w sklepie lub na zapleczu.

Przy zamawianiu wagi platformowej dla placówki handlowej warto też zwrócić uwagę na dostępne wersje konstrukcyjne i technologiczne. Modele tego typu mogą oferować wybór wielkości platformy ważącej oraz różne zakresy ważenia towarów, np. do 60 kg z dokładnością do 20 g lub do 150 kg z dokładnością do 50 g.

Przywiązujemy wagę do detali – skontaktuj się i sprawdź!

Wagi.com - kontakt telefoniczny i mailowy

 

Nasi doradcy są równocześnie serwisantami i technikami, którzy od lat zajmują się wdrażaniem i konfigurowaniem wag elektronicznych. Dzięki temu w fachowy sposób pomogą Ci nie tylko w zrealizowaniu zamówienia w sklepie internetowym Wagi.com, ale też w wyborze najlepszego urządzenia dla Twojego przedsiębiorstwa. Skontaktuj się z nami telefoniczne, pod numerem telefonu 22 550 32 00, lub wyślij wiadomość e-mail na adres sklep@wagi.com. Przekonaj się, na czym w praktyce polega przywiązywanie wagi do detali!

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl