Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Potrzebujesz wszechstronnego urządzenia dla Twojego sklepu, które zagwarantuje nie tylko szybkie wykonywanie pomiarów masy produktów, ale też przeliczanie wyników ważenia na kwoty do zapłaty? Sprawdź wagi kalkulacyjne tworzone przez uznanych producentów, m.in. Digi, Dibal, Fawag, Cas. I sięgnij po funkcjonalne urządzenie, które przyspieszy sprzedawanie towarów oferowanych na wagę.

Wagi kalkulacyjne

Cas AP-1 15

Cas AP-1 15
Cas AP-1 15

Waga kalkulacyjna marki Cas z wyświetlaczami na wysięgniku i klawiaturą wyposażoną w przyciski szybkiej obsługi. Model AP-1 15 oferuje też współpracę z komputerem lub kasą fiskalną oraz 2 precyzyjne zakresy pomiaru masy: do 6 kg z dokładnością 2 g i od 6 do 15 kg z dokładnością 5 g.

Cena: 1 290,27 zł (netto: 1 049,00 zł )

Cas PR-II

Cas PR-II
Cas PR-II

Dwuzakresowa waga elektroniczna z programowalną klawiaturą, bardzo wydajnym akumulatorem oraz możliwością zastosowania dodatkowych baterii typu LR-20. Ponadto, Cas PR-II jest dostępna w wersji płaskiej lub z wysięgnikiem, jak również oferuje łączność z komputerem/kasą fiskalną przez opcjonalny interfejs komunikacyjny: USB albo RS-232.

Cena: 859,77 zł (netto: 699,00 zł )

Dibal G-325

Dibal G-325
Dibal G-325

Precyzyjna waga kalkulacyjna od Dibal z wieloma praktycznymi rozwiązaniami. W modelu G-325 zastosowano np. wydajny akumulator, programowalną klawiaturę, podświetlane ekrany LCD oraz solidnie wykonaną szalkę ważącą. Co więcej, za sprawą obsługi portu RS-232, waga Dibal może zostać podłączona do komputera lub kasy fiskalnej.

Cena: 1 242,30 zł (netto: 1 010,00 zł )
szt.

Dibal PI-100 RS

Dibal PI-100 RS
Dibal PI-100 RS

Waga kalkulacyjna PI-100 RS to proste w obsłudze urządzenie z programowalną klawiaturą, szalką wykonaną ze stali nierdzewnej, podświetlanymi ekranami oraz wbudowanym akumulatorem. Ten model marki Dibal oferuje wybór trybów pracy (zakresów ważenia), a także występuje w 2 wariantach konstrukcyjnych – płaskim lub z wysięgnikiem.

Cena: 897,90 zł (netto: 730,00 zł )

Dibal SPC RS

Dibal SPC RS
Dibal SPC RS

Funkcjonalna waga elektroniczna Dibal, którą dostosujesz do potrzeb swojej działalności. Model SPC RS jest dostępny w 2 wersjach konstrukcyjnych (płaskim lub z wysięgnikiem) oraz oferuje wybór obsługiwanych zakresów ważenia: 6/15 kg z dokładnością 2/5 g lub 15/30 kg z dokładnością 5/10 g. Urządzenie zapewnia też długi czas pracy na baterii oraz skonfigurowanie 10 skrótów klawiszowych.

Cena: 959,40 zł (netto: 780,00 zł )

Digi DS-781

Digi DS-781
Digi DS-781

DS-781 to dwuzakresowa waga kalkulacyjna marki Digi, która oferuje wybór wersji konstrukcyjnej: płaskiej lub z wysięgnikiem. Urządzenie zapewnia też zaprogramowanie 99 pozycji towarowych, skonfigurowanie 14 skrótów klawiszowych oraz płynną współpracę z komputerem albo kasą fiskalną (przez złącze RS-232).

Cena: 971,70 zł (netto: 790,00 zł )

Digi DS-782

Digi DS-782
Digi DS-782

Dwuzakresowa waga elektroniczna z funkcjami kalkulacyjnymi, która jest dostępna w różnych wersjach konstrukcyjnych i kolorystycznych. Dzięki obsłudze portu komunikacyjnego RS-232, Digi DS-782 zapewnia współpracę z kasą fiskalną lub komputerem.

Cena: 1 057,80 zł (netto: 860,00 zł )

Waga kalkulacyjna to jedno z najczęściej spotykanych urządzeń w sklepach spożywczych i wielobranżowych. Podstawową funkcjonalnością każdego modelu z tej kategorii jest możliwość automatycznego przeliczenia wyniku ważenia na kwotę do zapłaty. Dzięki temu waga kalkulacyjna przyspiesza obsługę klienta i często eliminuje też ewentualne pomyłki, które mogą wystąpić przy ręcznym wprowadzaniu danych.

Warto pamiętać, że większość urządzeń ważących z tej kategorii może współpracować z kasą fiskalną lub komputerem. Waga kalkulacyjna dla sklepu jest więc idealnym rozwiązaniem do systemu sprzedaży w placówce handlowej. Zazwyczaj można ją podłączyć do urządzenia fiskalnego lub komputera za pośrednictwem dostępnego interfejsu komunikacyjnego, np. portu RS-232 lub wejścia USB.

Ponadto, wiele modeli wag kalkulacyjnych występuje w 2 wersjach konstrukcyjnych – płaskich (z wbudowanymi wyświetlaczami) oraz z wysięgnikiem (z wyświetlaczem typu „chorągiewka”). Pozwala to na dopasowanie urządzenia do konkretnego stanowiska obsługi klientów w sklepie. Niektóre modele oferują również wybór wariantu zakresów ważenia, m.in. 6/15 kg lub 15/30 kg. A to z kolei zapewnia dostosowanie parametrów wagi do asortymentu danego sklepu.

Co ważne, w ofercie Wagi.com znajdziesz wyłącznie wagi kalkulacyjne uznanych producentów takich urządzeń, np. Dibal, Cas, Digi, Fawag.

Przywiązujemy wagę do detali – skontaktuj się i sprawdź!

Wagi.com - kontakt telefoniczny i mailowy

 

Nasi doradcy są równocześnie serwisantami i technikami, którzy od lat zajmują się wdrażaniem i konfigurowaniem wag elektronicznych. Dzięki temu w fachowy sposób pomogą Ci nie tylko w zrealizowaniu zamówienia w sklepie internetowym Wagi.com, ale też w wyborze najlepszego urządzenia dla Twojego przedsiębiorstwa. Skontaktuj się z nami telefoniczne, pod numerem telefonu 22 550 32 00, lub wyślij wiadomość e-mail na adres sklep@wagi.com. Przekonaj się, na czym w praktyce polega przywiązywanie wagi do detali!

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl