Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Wagi do zabudowy są świetnym rozwiązaniem dla sklepów ze stanowiskami sprzedaży, na których mamy do dyspozycji niewiele przestrzeni. Takie urządzenia można bez problemu wmontować w boksy kasowe lub lady, dzięki czemu nie zajmują one cennego miejsca. Waga do zabudowy oferuje również płynną współpracę z innymi elementami systemu sprzedaży w sklepie, np. z komputerem i kasą fiskalną. Ponadto, przy wyborze urządzenia warto postawić na model od zaufanego, cenionego producenta, m.in. Elzab, Dibal czy Fawag.

Wagi do zabudowy

Dibal D-POS

Dibal D-POS
Dibal D-POS

Waga elektroniczna do zabudowy, która obsługuje 2 zakresy ważenia produktów: 6/15 kg z dokładnością 2/5 g. Dibal D-POS można wmontować na stałe w boks kasowy lub ladę, co zapewnia oszczędność przestrzeni w miejscu pracy.

Cena: 1 709,70 zł (netto: 1 390,00 zł )
szt.

Elzab Vega 2

Elzab Vega 2
Elzab Vega 2

Waga do zabudowy Elzab Vega 2 oferuje 2 zakresy pomiaru masy produktów: 6/15 kg z dokładnością do 2/5 g. Urządzenie wyposażono w popularny port komunikacyjny RS-232, zapewniający łatwe podłączenie tego modelu do komputera POS lub kasy fiskalnej. Vega 2 można wbudować w boks kasowy, ladę lub blat.

Cena: 1 966,77 zł (netto: 1 599,00 zł )
szt.

Fawag POS TM-15/1

Fawag POS TM-15/1
Fawag POS TM-15/1

Solidnie wykonana waga elektroniczna od Fawag, która oferuje zarówno pracę w zabudowie lub wolnostojącą, jak i integrację z czytnikiem kodów kreskowych. Model POS TM-15/1 obsługuje też 2 precyzyjne zakresy ważenia (6/15 kg), może współpracować z kasą fiskalną i komputerem oraz posiada czytelne wyświetlacze LCD.

Cena: 1 782,27 zł (netto: 1 449,00 zł )

Wagi do zabudowy można obecnie spotkać w wielu sklepach, marketach i supermarketach. Urządzenia z tej kategorii, po wmontowaniu w boks kasowy lub ladę, pozwalają na szybkie i wygodne ważenie produktów. Ich niewątpliwym atutem jest to, że praktycznie nie zajmują cennej powierzchni na stanowisku sprzedaży w placówce handlowej. Waga do zabudowy posiada też często wyświetlacz umieszczony na wysięgniku, który można wykorzystać np. do informowania klientów o przebiegu obsługi.

Warto pamiętać, że urządzenie tego typu zazwyczaj nie funkcjonuje w sklepie całkowicie samodzielnie, lecz w systemie sprzedaży. Wagę do zabudowy można podłączyć zarówno do komputera (najczęściej terminala komputerowego POS), jak i kasy fiskalnej. Taka współpraca odbywa się za pośrednictwem dostępnego interfejsu komunikacyjnego, np. portu RS-232 lub złącza USB. A co zyskujemy dzięki wspomnianemu połączeniu w ramach systemu sprzedaży? Waga do zabudowy będzie wtedy automatycznie przesyłała dane dotyczące zważonych produktów.

Ponadto, urządzenia tego typu, dostarczane np. przez Dibal, Fawag czy Elzab, są przystosowane do pracy przy dużym natężeniu ruchu w sklepie. Ich stabilne i szczelne konstrukcje oraz wytrzymałe szalki bez problemu radzą sobie z ciągłym ważeniem towarów.

Przywiązujemy wagę do detali – skontaktuj się i sprawdź!

Wagi.com - kontakt telefoniczny i mailowy

 

Nasi doradcy są równocześnie serwisantami i technikami, którzy od lat zajmują się wdrażaniem i konfigurowaniem wag elektronicznych. Dzięki temu w fachowy sposób pomogą Ci nie tylko w zrealizowaniu zamówienia w sklepie internetowym Wagi.com, ale też w wyborze najlepszego urządzenia dla Twojego przedsiębiorstwa. Skontaktuj się z nami telefoniczne, pod numerem telefonu 22 550 32 00, lub wyślij wiadomość e-mail na adres sklep@wagi.com. Przekonaj się, na czym w praktyce polega przywiązywanie wagi do detali!

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl