Producenci

Wagi sklepowe dostępne poniżej sprawdzą się w wielu działalnościach gospodarczych. W asortymencie Wagi.com znajdziesz urządzenia zarówno dla małych, jak i średnich oraz dużych placówek handlowych. Co więcej, do wyboru są różnego rodzaju wagi dla sklepu: proste, kalkulacyjne, etykietujące, do zabudowy, platformowe czy nawet wago-skanery lub kaso-wagi.

Dibal W-025

Dibal W-025
Dibal W-025

Waga etykietująca Dibal z rozbudowaną klawiaturą, alfanumerycznymi ekranami LCD, prostym w obsłudze mechanizmem drukującym i portem komunikacyjnym Ethernet. To wysokiej klasy urządzenie jest dostępne w 2 wersjach konstrukcyjnych: płaskiej W-025S oraz W-025T z wysięgnikiem.

Cena: 3 068,85 zł (netto: 2 495,00 zł )

Elzab Eco Print

Elzab Eco Print
Elzab Eco Print

Wydajna, dwuzakresowa waga etykietująca Elzab, która jest dostępna w 3 konfiguracjach: Eco Print 10, Eco Print 20 oraz Eco Print 30. Co ważne, w każdej wersji technologicznej urządzenie oferuje m.in. pracę w sieci LAN, szybki i cichy wydruk, łatwą wymianę rolki czy zaprogramowanie dużej bazy towarowej.

Cena: 2 693,70 zł (netto: 2 190,00 zł )

Elzab Vega 2

Elzab Vega 2
Elzab Vega 2

Waga do zabudowy Elzab Vega 2 oferuje 2 zakresy pomiaru masy produktów: 6/15 kg z dokładnością do 2/5 g. Urządzenie wyposażono w popularny port komunikacyjny RS-232, zapewniający łatwe podłączenie tego modelu do komputera POS lub kasy fiskalnej. Vega 2 można wbudować w boks kasowy, ladę lub blat.

Cena: 1 966,77 zł (netto: 1 599,00 zł )
szt.

Fawag POS TM-15/1

Fawag POS TM-15/1
Fawag POS TM-15/1

Solidnie wykonana waga elektroniczna od Fawag, która oferuje zarówno pracę w zabudowie lub wolnostojącą, jak i integrację z czytnikiem kodów kreskowych. Model POS TM-15/1 obsługuje też 2 precyzyjne zakresy ważenia (6/15 kg), może współpracować z kasą fiskalną i komputerem oraz posiada czytelne wyświetlacze LCD.

Cena: 1 782,27 zł (netto: 1 449,00 zł )

Posnet Ergo

Posnet Ergo
Posnet Ergo

Posnet Ergo w połączeniu z szalką ważącą to praktyczne i nieduże rozwiązanie technologiczne, które oferuje rozbudowaną funkcjonalność. Kaso-waga polskiego producenta umożliwia nie tylko rejestrowanie sprzedaży, ale też precyzyjne ważenie towarów o masie do 15 kg. Posnet Ergo to kasa fiskalna z elektroniczną kopią paragonów.

Cena: 2 088,54 zł (netto: 1 698,00 zł )

Posnet Ergo Online

Posnet Ergo Online
Posnet Ergo Online

Kasa fiskalna Posnet Ergo Online zintegrowana z szalką ważącą Fawag DS-1. Urządzenie zapewnia rzetelne rejestrowanie obrotu oraz precyzyjne pomiary masy produktów w zakresie do 15 kg. Ponadto, kaso-waga Posnet Ergo Online występuje w różnych wersjach technologicznych, dzięki czemu dopasujesz ją do potrzeb swojej działalności gospodarczej.

Cena: 2 088,54 zł (netto: 1 698,00 zł )

Posnet Neo Online

Posnet Neo Online
Posnet Neo Online

Ta kaso-waga składa się z nowoczesnej kasy systemowej Posnet Neo Online oraz szalki ważącej Fawag DS-1, która zapewnia wykonywanie precyzyjnych pomiarów masy. Co więcej, przy zamawianiu urządzenia może wybrać odpowiedni wariant technologiczny. Kaso-waga oferuje różne wersje bazy PLU (30 000 lub 60 000) oraz zastosowanie dodatkowych interfejsów komunikacyjnych (Wi-Fi, GSM).

Cena: 3 011,04 zł (netto: 2 448,00 zł )

Posnet Neo XL

Posnet Neo XL
Posnet Neo XL

Funkcjonalna kaso-waga, która składa się z systemowej kasy fiskalnej Posnet Neo XL oraz szalki ważącej Fawag DS-1. Oferuje m.in. zaprogramowanie rozbudowanej klawiatury (przycisków funkcyjnych), współpracę z kilkoma urządzeniami peryferyjnymi równocześnie oraz zapis kopii paragonów w formie elektronicznej (na karcie pamięci).

Cena: 3 011,04 zł (netto: 2 448,00 zł )

Posnet Revo

Posnet Revo
Posnet Revo

Kaso-waga Posnet Revo składa się z nowoczesnej kasy fiskalnej oraz szalki ważącej, która gwarantuje obsługę towarów o masie do 15 kg. Urządzenie występuje w kilku wersjach, różniących się wielkością bazy towarowej i obsługiwanymi interfejsami komunikacyjnymi. Ponadto, kasa fiskalna Revo, która wchodzi w skład tego zestawu, jest modele z elektroniczną kopią paragonów.

Cena: 2 642,04 zł (netto: 2 148,00 zł )

Posnet Revo Online

Posnet Revo Online
Posnet Revo Online

Nowoczesna i praktyczna kaso-waga, która składa się z precyzyjnej szalki ważącej Fawag DS-1 oraz funkcjonalnej kasy fiskalnej Posnet Revo Online. Urządzenie występuje w różnych wersjach technologicznych, dzięki czemu umożliwia wybór wielkości bazy towarowej i obsługiwanych interfejsów komunikacyjnych.

Cena: 2 642,04 zł (netto: 2 148,00 zł )

T-Scale BWS

T-Scale BWS
T-Scale BWS

Waga platformowa od T-Scale, w przypadku której możesz wybrać m.in. wielkość szalki ważącej: 32 x 36 cm lub 40 x 50 cm. Model BWS cechuje się też wysoką jakością wykonania, spełnia normę szczelności IP-65 oraz posiada wydajny, wbudowany akumulator.

Cena: 2 939,70 zł (netto: 2 390,00 zł )

Waga elektroniczna dla sklepu powinna zapewniać sprawną obsługę klientów oraz precyzyjne wykonywanie pomiarów masy produktów, które są sprzedawane w danej placówce. Urządzenie tego typu warto więc dostosować do potrzeb konkretnej działalności. Dotyczy to zarówno funkcjonalności i parametrów wagi sklepowej, jak i rozwiązań konstrukcyjnych. Kluczowy jest także wybór odpowiedniego rodzaju takiego urządzenia.

W małych, średnich i dużych sklepach wykorzystywane są różnego typu wagi. Do podstawowych zastosowań (pomiaru masy) używa się urządzeń prostych. Modele kalkulacyjne, oprócz ważenia produktów, zapewniają m.in. przeliczenie wyniku na kwotę do zapłaty. Z kolei wagi etykietujące pozwalają nie tylko na wykonywanie pomiarów masy, ale też na wystawianie wydruków z nazwami towarów, informacjami o cenach czy składem i datą ważności. A na tym nie koniec.

W placówkach handlowych wdraża się także urządzenia pracujące w zabudowie – samodzielne wagi elektroniczne lub wago-skanery (wagi zintegrowane z czytnikami kodów). Natomiast na zapleczu sklepu można często spotkać modele platformowe. Wagi tego typu wyróżniają się m.in. dużymi szalkami oraz możliwością zważenia największych i najcięższych towarów w ofercie.

Ciekawą propozycją dla małych i średniej wielkości sklepów są także kaso-wagi. Urządzenia tego typu łączą w sobie funkcjonalność kasy fiskalnej (rejestrującej sprzedaż) oraz szalki ważącej (wagi elektronicznej).

Przywiązujemy wagę do detali – skontaktuj się i sprawdź!

Wagi.com - kontakt telefoniczny i mailowy

 

Nasi doradcy są równocześnie serwisantami i technikami, którzy od lat zajmują się wdrażaniem i konfigurowaniem wag elektronicznych. Dzięki temu w fachowy sposób pomogą Ci nie tylko w zrealizowaniu zamówienia w sklepie internetowym Wagi.com, ale też w wyborze najlepszego urządzenia dla Twojego przedsiębiorstwa. Skontaktuj się z nami telefoniczne, pod numerem telefonu 22 550 32 00, lub wyślij wiadomość e-mail na adres sklep@wagi.com. Przekonaj się, na czym w praktyce polega przywiązywanie wagi do detali!

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl