Opcje przeglądania
Producenci

Wagi platformowe to w zdecydowanej większości wytrzymałe, stabilne i szczelne urządzenia, które doskonale radzą sobie z pomiarami masy w wysokich zakresach, np. do 150 lub 300 kg. Dzięki temu wspomniane urządzenia sprawdzają się m.in. w działalnościach przetwórskich i przemysłowych, umożliwiając ważenie ciężkich i obszernych obiektów. Dotyczy to w szczególności rozwiązań technologicznych, które są produkowane przez uznane marki. Poniżej możesz sprawdzić wagi platformowe dla przemysłu tworzone przez Digi, Dibal czy T-Scale.

Dibal PVC-50 Dibal PVC-50
Producent: Dibal
Cena: 1 094,70 zł (netto: 890,00 zł )
zobacz więcej

Waga platformowa, stworzona przez doświadczonego i cenionego producenta, np. Dibal, Digi lub T-Scale, to gwarancja m.in. zwiększonej szczelności obudowy oraz odporności na ewentualne uszkodzenia mechaniczne. W rezultacie, takie urządzenie poradzi sobie także podczas pracy w wymagających warunkach, które mogą panować w zakładzie przemysłowym lub działalności zajmującej się przetwórstwem. Na co jeszcze będzie przygotowana waga platformowa?

Urządzenia z tej kategorii wyróżniają się często obszernymi szalkami ważącymi oraz wysokimi zakresami ważenia (np. do 300 kg). Dzięki temu modele platformowe dla przemysłu pozwalają na precyzyjne wykonywanie pomiarów masy w przypadku dużych i ciężkich obiektów. Ponadto, omawiane urządzenia umożliwiają korzystanie z praktycznych funkcji, np. tarowania i liczenia sztuk, a także oferują zaprogramowanie limitów wagowych, o których później, już w trakcie pracy, informują sygnałem dźwiękowym.

Wśród wag platformowych dla przetwórstwa i przemysłu znajdziesz też modele wyposażone w złącza komunikacyjne (np. RS-232) i wydajne akumulatory. Takie urządzenia mogą płynnie współpracować z komputerem lub terminalem komputerowym oraz zapewniają długi czas działania na zasilaniu bateryjnym.

Przywiązujemy wagę do detali – skontaktuj się i sprawdź!

Wagi.com - kontakt telefoniczny i mailowy

 

Nasi doradcy są równocześnie serwisantami i technikami, którzy od lat zajmują się wdrażaniem i konfigurowaniem wag elektronicznych. Dzięki temu w fachowy sposób pomogą Ci nie tylko w zrealizowaniu zamówienia w sklepie internetowym Wagi.com, ale też w wyborze najlepszego urządzenia dla Twojego przedsiębiorstwa. Skontaktuj się z nami telefoniczne, pod numerem telefonu 22 550 32 00, lub wyślij wiadomość e-mail na adres sklep@wagi.com. Przekonaj się, na czym w praktyce polega przywiązywanie wagi do detali!

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl