Producenci

Jeżeli szukasz wagi dla gastronomii, która zaoferuje podstawową funkcjonalność, urządzenie proste to dobra propozycja dla Twojego biznesu. Taki model umożliwi Ci szybkie i precyzyjne wykonywanie pomiarów masy całych dań lub pojedynczych składników potraw. Proste wagi gastronomiczne, tworzone m.in. przez Dibal, T-Scale, Digi, Pris i Elzab, sprawdzą się więc zarówno na stanowisku obsługi klientów, jak i na zapleczu kuchennym w Twoim lokalu.

Dibal G-305

Dibal G-305
Dibal G-305

Prosta waga elektroniczna, która oferuje m.in. samodzielne zamontowanie jednego z wyświetlaczy LCD na wysięgniku. Model G-305 marki Dibal posiada także złącze komunikacyjne RS-232 (do współpracy z kasą fiskalną lub komputerem), akumulator zapewniający aż 120 godzin pracy oraz wytrzymałą szalkę ważącą.

Cena: 996,30 zł (netto: 810,00 zł )

Dibal PS-50

Dibal PS-50
Dibal PS-50

Kompaktowa waga niekalkulacyjna od Dibal. Model PS-50 występuje w 3 wariantach technologicznych, różniących się obsługiwanymi zakresami ważenia: do 3/6 kg, do 6/15 kg lub do 15/25 kg. Urządzenie posiada też bardzo wydajny akumulator, który zapewnia nawet do 120 godzin działania.

Cena: 651,90 zł (netto: 530,00 zł )

T-Scale S29

T-Scale S29
T-Scale S29

Dwuzakresowa waga kontrolna od T-Scale, która cechuje się zwiększoną wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz uszczelnioną konstrukcją (norma IP-65). Model S29 posiada m.in. dwustronny wyświetlacz LCD oraz akumulator zapewniający do 70 godzin pracy na zasilaniu bateryjnym.

Cena: 922,50 zł (netto: 750,00 zł )

Prosta waga gastronomiczna to urządzenie przeznaczone do podstawowych zastosowań w restauracji, lokalu fast food czy food trucku. Głównym zadaniem modelu tego typu będzie np. szybkie wykonanie pomiaru masy potrawy wybranej przez klienta. Waga prosta sprawdzi się też w kuchni, gdzie pozwoli na zważenie poszczególnych składników dań, m.in. warzyw, ryb czy mięsa.

Jakie cechy takiego urządzenia mają znaczenie w przypadku pracy w lokalu gastronomicznym? Oprócz szybkiego i precyzyjnego ważenia, model wykorzystywany w gastronomii powinien charakteryzować się także wytrzymałą i szczelną konstrukcją. Co więcej, niekiedy istotne okażą się kompaktowe gabaryty prostej wagi gastronomicznej. Wynika to z tego, że niewielkie urządzenie znacznie łatwiej ustawić na stanowisku sprzedaży lub na blacie w kuchni.

Osobną kwestią są warianty technologiczne wag prostych. Urządzenia z tej kategorii, wykorzystywane również w gastronomii, występują często w wersjach różniących się zakresami ważenia, np. 1,5/3 kg, 3/6 kg lub 6/15 kg. To ukłon w stronę właścicieli restauracji czy placówek typu fast food. Dzięki temu można zamówić urządzenie z zakresami ważenia, które będą dostosowane do sprzedawanych potraw.

Warto również wspomnieć, że proste wagi elektroniczne dla gastronomii są produkowane przez Digi, Elzab, Dibal, T-Scale czy Pris. Mowa więc o markach, które od wielu lat cieszą się zaufaniem polskich przedsiębiorców.

Przywiązujemy wagę do detali – skontaktuj się i sprawdź!

Wagi.com - kontakt telefoniczny i mailowy

 

Nasi doradcy są równocześnie serwisantami i technikami, którzy od lat zajmują się wdrażaniem i konfigurowaniem wag elektronicznych. Dzięki temu w fachowy sposób pomogą Ci nie tylko w zrealizowaniu zamówienia w sklepie internetowym Wagi.com, ale też w wyborze najlepszego urządzenia dla Twojego przedsiębiorstwa. Skontaktuj się z nami telefoniczne, pod numerem telefonu 22 550 32 00, lub wyślij wiadomość e-mail na adres sklep@wagi.com. Przekonaj się, na czym w praktyce polega przywiązywanie wagi do detali!

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl