Opcje przeglądania
Producenci

Sprawdź poniżej proste wagi sklepowe dla różnego typu placówek handlowych. Znajdziesz tam łatwe w obsłudze, wytrzymałe i funkcjonalne urządzenia, które są tworzone przez uznanych producentów, m.in. Dibal, Digi, Elzab czy T-Scale. Prosta waga sklepowa, zamówiona na Wagi.com, zaoferuje Ci przede wszystkim precyzyjne wykonywanie pomiarów masy produktów.

Wagi proste

Digi DS-673SS

Digi DS-673SS
Digi DS-673SS

Prosta w obsłudze i funkcjonalna waga kontrolna DS-673SS, której obudowa i szalka zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Urządzenie marki Digi oferuje m.in. wybór obsługiwanych zakresów pracy (3/6 kg z dokładnością 1/2 g lub 6/15 kg z dokładnością 2/5 g) oraz zastosowanie opcjonalnej baterii. Ten model cechuje się też wysoką klasą szczelności IP-68.

Cena: 1 008,60 zł (netto: 820,00 zł )

Elzab Prima 2

Elzab Prima 2
Elzab Prima 2

Prosta w obsłudze, niekalkulacyjna waga elektroniczna marki Elzab, która oferuje 2 zakresy ważenia: 6/15 kg z dokładnością 2/5 g. W modelu Prima 2 zastosowano również 2 typu portów komunikacyjnych (RS-232, USB), szalkę ze stali nierdzewnej oraz dwustronny wyświetlacz LCD.

Cena: 1 044,27 zł (netto: 849,00 zł )
szt.

Jak sama nazwa wskazuje, prosta waga sklepowa to urządzenie o podstawowej funkcjonalności. Jej głównym zadaniem jest wykonywanie pomiarów masy produktów oraz szybkie wyświetlanie wyniku ważenia na czytelnym wyświetlaczu (wbudowanym lub umieszczonym na wysięgniku). Podstawowa funkcjonalność nie oznacza jednak, że przy wdrożeniu prostej wagi sklepowej nie można liczyć na usprawnienie pracy. Takie urządzenie jest w pełni przystosowane do obsługi klientów nawet w większych placówkach handlowych.

Modele wag elektronicznych z tej kategorii zapewniają m.in. wykonywanie pomiarów masy w różnych zakresach: niższych i wyższych. Niektóre oferują też wybór wariantu technologicznego z konkretnymi trybami pracy. W rezultacie, proste wagi dla sklepów sprawdzają się przy obsłudze zróżnicowanego asortymentu – zarówno lżejszych, jak i cięższych produktów. Ponadto, wśród urządzeń tego typu dostępne są modele z bardzo wytrzymałymi i szczelnymi obudowami. Proste wagi elektroniczne poradzą sobie doskonale nawet w wymagających warunkach pracy.

Przypominamy: w sklepie internetowym Wagi.com znajdziesz starannie wyselekcjonowane urządzenia. W kategorii wag prostych oferujemy modele cenionych producentów, np. Digi, Elzab, Dibal czy T-Scale.

Przywiązujemy wagę do detali – skontaktuj się i sprawdź!

Wagi.com - kontakt telefoniczny i mailowy

 

Nasi doradcy są równocześnie serwisantami i technikami, którzy od lat zajmują się wdrażaniem i konfigurowaniem wag elektronicznych. Dzięki temu w fachowy sposób pomogą Ci nie tylko w zrealizowaniu zamówienia w sklepie internetowym Wagi.com, ale też w wyborze najlepszego urządzenia dla Twojego przedsiębiorstwa. Skontaktuj się z nami telefoniczne, pod numerem telefonu 22 550 32 00, lub wyślij wiadomość e-mail na adres sklep@wagi.com. Przekonaj się, na czym w praktyce polega przywiązywanie wagi do detali!

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl