Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci

Wagi multimedialne są wielofunkcyjnymi, nowoczesnym urządzeniami, które stanowią często kluczowe ogniwo systemu sprzedaży w sklepie. Modele tego typu oferują zarówno precyzyjne ważenie produktów, np. w zakresach do 6/15 kg, jak i obsługę za pomocą kolorowego panelu dotykowego oraz wydruk etykiet z informacjami o towarach. Waga multimedialna, np. urządzenie marki Digi bądź Dibal, sprawdzi się więc w wielu zastosowaniach sklepowych. Takie modele są wykorzystywane nawet na stanowiskach samoobsługowych dla klientów.

Wagi multimedialne

Dibal D-955

Dibal D-955
Dibal D-955

Dibal D-955 to nowoczesna waga multimedialna z mechanizmem drukującym, który pozwala na szybkie wystawianie czytelnych etykiet. W urządzeniu zastosowano też m.in. kolorowy panel dotykowy operatora, port Ethernet, 2 precyzyjne zakresy ważenia oraz bazę towarową o pojemności 10 000 PLU. Ponadto, waga D-955 jest dostępna w wersji z wysięgnikiem lub płaskiej.

Cena: 9 218,85 zł (netto: 7 495,00 zł )

Współcześnie wiele sklepów decyduje się na wdrożenie wagi multimedialnej. Wynika to przede wszystkim z zaawansowanej funkcjonalności, jaką oferuje takie urządzenia. W wadze multimedialnej do dyspozycji sprzedawcy jest nie tylko precyzyjna i wytrzymała szalka ważąca, ale także wbudowany mechanizm drukujący oraz kolorowy ekran dotykowy, który zapewnia intuicyjne wykonywanie obowiązków. A wszystko to zamknięte w jednej, szczelnej obudowie.

W jaki sposób działa waga multimedialna dla sklepu? Wykonanie pomiaru masy produktu odbywa się podobnie jak w przypadku większości urządzeń wykorzystywanych w placówkach handlowych, czyli po prostu przez położenie towaru na szalce. Różnica polega jednak na tym, że przy obsłudze wagi multimedialnej całym procesem ważenia i wydruku można zarządzać przy użyciu ekranu dotykowego. To duże ułatwienie zarówno dla pracowników sklepu, jak i nabywców. Bo urządzenie tego typu bywa również wykorzystywane na samoobsługowych stanowiskach dla klientów.

Atutem wag multimedialnych jest też płynna współpraca z innymi elementami systemu sprzedaży w sklepie. Modele z tej kategorii posiadają często zróżnicowane interfejsy komunikacyjne, w tym porty sieciowe LAN (Ethernet) i złącza RS-232. Ponadto, wagi multimedialne, które są produkowane np. przez Dibal i Digi, występują w różnych wersjach konstrukcyjnych.

Przywiązujemy wagę do detali – skontaktuj się i sprawdź!

Wagi.com - kontakt telefoniczny i mailowy

 

Nasi doradcy są równocześnie serwisantami i technikami, którzy od lat zajmują się wdrażaniem i konfigurowaniem wag elektronicznych. Dzięki temu w fachowy sposób pomogą Ci nie tylko w zrealizowaniu zamówienia w sklepie internetowym Wagi.com, ale też w wyborze najlepszego urządzenia dla Twojego przedsiębiorstwa. Skontaktuj się z nami telefoniczne, pod numerem telefonu 22 550 32 00, lub wyślij wiadomość e-mail na adres sklep@wagi.com. Przekonaj się, na czym w praktyce polega przywiązywanie wagi do detali!

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl