Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci

Kaso-wagi są urządzeniami 2 w 1. Rozwiązanie technologiczne tego typu, produkowane przez Posnet, składa się z kasy fiskalnej wspomnianej marki oraz szalki ważącej od Fawag. Kaso-waga znajdzie zastosowanie m.in. w małych i średnich sklepach. Natomiast połączenie obydwu urządzeń, które są często wykorzystywane we współczesnych systemach sprzedaży, zagwarantuje automatyzację czynności towarzyszących zważeniu produktu i zarejestrowaniu transakcji.

Kaso-wagi

Posnet Ergo

Posnet Ergo
Posnet Ergo

Posnet Ergo w połączeniu z szalką ważącą to praktyczne i nieduże rozwiązanie technologiczne, które oferuje rozbudowaną funkcjonalność. Kaso-waga polskiego producenta umożliwia nie tylko rejestrowanie sprzedaży, ale też precyzyjne ważenie towarów o masie do 15 kg. Posnet Ergo to kasa fiskalna z elektroniczną kopią paragonów.

Cena: 2 088,54 zł (netto: 1 698,00 zł )

Posnet Ergo Online

Posnet Ergo Online
Posnet Ergo Online

Kasa fiskalna Posnet Ergo Online zintegrowana z szalką ważącą Fawag DS-1. Urządzenie zapewnia rzetelne rejestrowanie obrotu oraz precyzyjne pomiary masy produktów w zakresie do 15 kg. Ponadto, kaso-waga Posnet Ergo Online występuje w różnych wersjach technologicznych, dzięki czemu dopasujesz ją do potrzeb swojej działalności gospodarczej.

Cena: 2 088,54 zł (netto: 1 698,00 zł )

Posnet Neo Online

Posnet Neo Online
Posnet Neo Online

Ta kaso-waga składa się z nowoczesnej kasy systemowej Posnet Neo Online oraz szalki ważącej Fawag DS-1, która zapewnia wykonywanie precyzyjnych pomiarów masy. Co więcej, przy zamawianiu urządzenia może wybrać odpowiedni wariant technologiczny. Kaso-waga oferuje różne wersje bazy PLU (30 000 lub 60 000) oraz zastosowanie dodatkowych interfejsów komunikacyjnych (Wi-Fi, GSM).

Cena: 3 011,04 zł (netto: 2 448,00 zł )

Posnet Neo XL

Posnet Neo XL
Posnet Neo XL

Funkcjonalna kaso-waga, która składa się z systemowej kasy fiskalnej Posnet Neo XL oraz szalki ważącej Fawag DS-1. Oferuje m.in. zaprogramowanie rozbudowanej klawiatury (przycisków funkcyjnych), współpracę z kilkoma urządzeniami peryferyjnymi równocześnie oraz zapis kopii paragonów w formie elektronicznej (na karcie pamięci).

Cena: 3 011,04 zł (netto: 2 448,00 zł )

Posnet Revo

Posnet Revo
Posnet Revo

Kaso-waga Posnet Revo składa się z nowoczesnej kasy fiskalnej oraz szalki ważącej, która gwarantuje obsługę towarów o masie do 15 kg. Urządzenie występuje w kilku wersjach, różniących się wielkością bazy towarowej i obsługiwanymi interfejsami komunikacyjnymi. Ponadto, kasa fiskalna Revo, która wchodzi w skład tego zestawu, jest modele z elektroniczną kopią paragonów.

Cena: 2 642,04 zł (netto: 2 148,00 zł )

Posnet Revo Online

Posnet Revo Online
Posnet Revo Online

Nowoczesna i praktyczna kaso-waga, która składa się z precyzyjnej szalki ważącej Fawag DS-1 oraz funkcjonalnej kasy fiskalnej Posnet Revo Online. Urządzenie występuje w różnych wersjach technologicznych, dzięki czemu umożliwia wybór wielkości bazy towarowej i obsługiwanych interfejsów komunikacyjnych.

Cena: 2 642,04 zł (netto: 2 148,00 zł )

Biorąc pod uwagę wyposażenie sklepów, np. ogólnospożywczych lub warzywniaków, kasa fiskalna i waga elektroniczna to jedne z najczęściej spotykanych urządzeń w takich punktach handlowych. Pierwsza ze wspomnianych technologii (kasa) jest niezbędna do prawidłowego rejestrowania transakcji. Natomiast druga, czyli waga, zapewnia precyzyjne wykonywanie pomiarów masy produktów, które są później sprzedawane na wagę.

Warto jednak pamiętać, że urządzenia funkcjonujące oddzielnie nie są jedynym rozwiązaniem dla sklepu. Coraz większym zainteresowaniem przedsiębiorców cieszą się kaso-wagi marki Posnet. Czym konkretnie charakteryzują się wspomniane urządzenia? W ramach kaso-wagi właściciel sklepu zyskuje od razu kasę fiskalną od Posnet oraz szalkę ważącą od Fawag. Natomiast po „zintegrowaniu” obydwu urządzeń można liczyć na dużą automatyzację w codziennej pracy. W praktyce polega to na tym, że wszystkie funkcje związane z ważeniem produktów są dostępne z poziomu interfejsu kasy fiskalnej (ekranu kasjera i klawiatury).

Z punktu widzenia właściciela sklepu istotne okaże się też to, że kaso-wagi są dostępne w kilku konfiguracjach. Przedsiębiorca może sięgnąć po konkretną kasę Posnet, która następnie zostanie zintegrowana z szalką ważącą Fawag. Co więcej, do wyboru są zarówno urządzenia fiskalne z kopią elektroniczną (Ergo, Revo, Neo XL), jak i modele typu online, łączące się z Centralnym Repozytorium Kas (Ergo Online, Revo Online, Neo Online).

Przywiązujemy wagę do detali – skontaktuj się i sprawdź!

Wagi.com - kontakt telefoniczny i mailowy

 

Nasi doradcy są równocześnie serwisantami i technikami, którzy od lat zajmują się wdrażaniem i konfigurowaniem wag elektronicznych. Dzięki temu w fachowy sposób pomogą Ci nie tylko w zrealizowaniu zamówienia w sklepie internetowym Wagi.com, ale też w wyborze najlepszego urządzenia dla Twojego przedsiębiorstwa. Skontaktuj się z nami telefoniczne, pod numerem telefonu 22 550 32 00, lub wyślij wiadomość e-mail na adres sklep@wagi.com. Przekonaj się, na czym w praktyce polega przywiązywanie wagi do detali!

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl