Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Wagi platformowe to w zdecydowanej większości wytrzymałe, stabilne i szczelne urządzenia, które doskonale radzą sobie z pomiarami masy w wysokich zakresach, np. do 150 lub 300 kg. Dzięki temu wspomniane urządzenia sprawdzają się m.in. w działalnościach przetwórskich i przemysłowych, umożliwiając ważenie ciężkich i obszernych obiektów. Dotyczy to w szczególności rozwiązań technologicznych, które są produkowane przez uznane marki. Poniżej możesz sprawdzić wagi platformowe dla przemysłu tworzone przez Digi, Dibal czy T-Scale.

Wagi platformowe

Dibal DMI-610

Dibal DMI-610
Dibal DMI-610

Najważniejsze cechy wagi platformowej Dibal DMI-610 to: wytrzymała szalka ze stali nierdzewnej, duży obszar roboczy, złącze komunikacyjne RS-232, funkcja liczenia sztuk oraz wyrazisty wyświetlacz LED. Co więcej, urządzenie umożliwia wybór maksymalnego zakresu ważenia – do 60, 150 lub 300 kilogramów.

Cena: 1 217,70 zł (netto: 990,00 zł )

Dibal PVC-50

Dibal PVC-50
Dibal PVC-50

Wytrzymała i przyjazna w obsłudze waga platformowa, przy zakupie której możesz wybrać zarówno wielkość szalki, jak i obsługiwany zakres ważenia – nawet do 300 kg! Ponadto, Dibal PVC-50 posiada wyrazisty wyświetlacz na wysięgniku oraz zapewnia działanie także na zasilaniu akumulatorowym (maksymalnie 100 godzin pracy).

Cena: 1 094,70 zł (netto: 890,00 zł )

T-Scale BWS

T-Scale BWS
T-Scale BWS

Waga platformowa od T-Scale, w przypadku której możesz wybrać m.in. wielkość szalki ważącej: 32 x 36 cm lub 40 x 50 cm. Model BWS cechuje się też wysoką jakością wykonania, spełnia normę szczelności IP-65 oraz posiada wydajny, wbudowany akumulator.

Cena: 2 939,70 zł (netto: 2 390,00 zł )

Waga platformowa, stworzona przez doświadczonego i cenionego producenta, np. Dibal, Digi lub T-Scale, to gwarancja m.in. zwiększonej szczelności obudowy oraz odporności na ewentualne uszkodzenia mechaniczne. W rezultacie, takie urządzenie poradzi sobie także podczas pracy w wymagających warunkach, które mogą panować w zakładzie przemysłowym lub działalności zajmującej się przetwórstwem. Na co jeszcze będzie przygotowana waga platformowa?

Urządzenia z tej kategorii wyróżniają się często obszernymi szalkami ważącymi oraz wysokimi zakresami ważenia (np. do 300 kg). Dzięki temu modele platformowe dla przemysłu pozwalają na precyzyjne wykonywanie pomiarów masy w przypadku dużych i ciężkich obiektów. Ponadto, omawiane urządzenia umożliwiają korzystanie z praktycznych funkcji, np. tarowania i liczenia sztuk, a także oferują zaprogramowanie limitów wagowych, o których później, już w trakcie pracy, informują sygnałem dźwiękowym.

Wśród wag platformowych dla przetwórstwa i przemysłu znajdziesz też modele wyposażone w złącza komunikacyjne (np. RS-232) i wydajne akumulatory. Takie urządzenia mogą płynnie współpracować z komputerem lub terminalem komputerowym oraz zapewniają długi czas działania na zasilaniu bateryjnym.

Przywiązujemy wagę do detali – skontaktuj się i sprawdź!

Wagi.com - kontakt telefoniczny i mailowy

 

Nasi doradcy są równocześnie serwisantami i technikami, którzy od lat zajmują się wdrażaniem i konfigurowaniem wag elektronicznych. Dzięki temu w fachowy sposób pomogą Ci nie tylko w zrealizowaniu zamówienia w sklepie internetowym Wagi.com, ale też w wyborze najlepszego urządzenia dla Twojego przedsiębiorstwa. Skontaktuj się z nami telefoniczne, pod numerem telefonu 22 550 32 00, lub wyślij wiadomość e-mail na adres sklep@wagi.com. Przekonaj się, na czym w praktyce polega przywiązywanie wagi do detali!

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl