Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci

W grupie wag multimedialnych znajdziesz urządzenia charakteryzujące się zarówno dużą funkcjonalnością oraz wydajnością, jak i wytrzymałością na intensywną eksploatację. Modele z tej kategorii wyróżniają się przede wszystkim zastosowaniem kolorowego panelu dotykowego, za pomocą którego można zarządzać pomiarami masy i wydrukiem etykiet z informacjami o zważonych obiektach. Wagi multimedialne dla logistyki zapewniają też płynną współpracę z innymi elementami rozwiązania systemowego (komputerem, oprogramowaniem, czytnikiem kodów kreskowych), występują w różnych wersjach konstrukcyjnych i technologicznych oraz pozwalają na skonfigurowanie rozbudowanej bazy PLU.

Wagi multimedialne

Dibal D-955

Dibal D-955
Dibal D-955

Dibal D-955 to nowoczesna waga multimedialna z mechanizmem drukującym, który pozwala na szybkie wystawianie czytelnych etykiet. W urządzeniu zastosowano też m.in. kolorowy panel dotykowy operatora, port Ethernet, 2 precyzyjne zakresy ważenia oraz bazę towarową o pojemności 10 000 PLU. Ponadto, waga D-955 jest dostępna w wersji z wysięgnikiem lub płaskiej.

Cena: 9 218,85 zł (netto: 7 495,00 zł )

Multimedialne wagi elektroniczne to w dzisiejszych czasach jedne z najnowocześniejszych urządzeń, które zapewniają wykonywanie pomiarów masy. Jednak ważenie nie jest jedynym zadaniem takich modeli, o czym coraz częściej przekonują się także firmy zajmujące się logistyką. W wadze multimedialnej mamy do czynienia zarówno z szalką pozwalającą na wykonywanie dokładnych pomiarów masy, jak i wbudowanym mechanizmem termicznym, który umożliwia szybkie drukowanie etykiet. Ponadto, urządzenie tego typu jest wyposażone w kolorowy ekran dotykowy dla użytkownika. I to z poziomu wspomnianego panelu operatora odbywa się zarządzaniem większością funkcji wagi multimedialnej.

Atutem nowoczesnej technologii ważącej jest też zazwyczaj obecność popularnych interfejsów komunikacyjnych (Ethernet, RS-232, USB). Dzięki temu waga multimedialna może współpracować z innymi urządzeniami elektronicznymi wykorzystywanymi w logistyce. Powszechnie stosowanym rozwiązaniem jest np. podłączenie takiego modelu do komputera lub terminala komputerowego, na którym dodatkowo działa oprogramowanie wykorzystywane w firmie. W ten sposób można nawet zdalnie zarządzać funkcjami wagi elektronicznej, np. konfigurować szablony wydruku czy definiować pozycje PLU.

Warto przypomnieć, że w wielu przypadkach zamówienie multimedialnego urządzenia ważącego dla logistyki będzie wiązało się także z koniecznością wyboru odpowiedniego wariantu. Wagi z tej kategorii produktowej występują w różnych wersjach konstrukcyjnych – najczęściej płaskich lub z wysięgnikiem – dzięki czemu można je dopasować do stanowiska pracy w firmie. Ponadto, niekiedy do wyboru będą też wyższe lub niższe zakresy ważenia, np. 6/15 (z dokładnością 2/5 g) lub 15/30 kg (z dokładnością 5/10 kg). Ten parametr określa szczegółowo maksymalne obciążenie urządzenia oraz dokładność pomiaru w konkretnym trybie pracy. Należy go więc dostosować do masy obiektów, które będą najczęściej ważone przy użyciu zamówionego modelu.

Przywiązujemy wagę do detali – skontaktuj się i sprawdź!

Wagi.com - kontakt telefoniczny i mailowy

 

Nasi doradcy są równocześnie serwisantami i technikami, którzy od lat zajmują się wdrażaniem i konfigurowaniem wag elektronicznych. Dzięki temu w fachowy sposób pomogą Ci nie tylko w zrealizowaniu zamówienia w sklepie internetowym Wagi.com, ale też w wyborze najlepszego urządzenia dla Twojego przedsiębiorstwa. Skontaktuj się z nami telefoniczne, pod numerem telefonu 22 550 32 00, lub wyślij wiadomość e-mail na adres sklep@wagi.com. Przekonaj się, na czym w praktyce polega przywiązywanie wagi do detali!

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl