Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci

Wago-skanery dla gastronomii to technologia 2w1. Każde urządzenie tego typu składa się z wagi elektronicznej oraz czytnika kodów kreskowych, które dodatkowo zostały zintegrowane w jednej obudowie. Dzięki temu wago-skaner to nie tylko funkcjonalne rozwiązanie technologiczne, które usprawnia wykonywanie obowiązków np. w restauracji. Atutem urządzenia jest także to, że po wbudowaniu w boks kasowy, ladę lub blat nie zajmuje ono miejsca na stanowisku pracy. Sprawdź poniżej wago-skanery uznanych producentów, m.in. Elzab.

Wago-skanery

Elzab Neptun 2 MGL

Elzab Neptun 2 MGL
Elzab Neptun 2 MGL

Wago-skaner przeznaczony do pracy w zabudowie, w którym zastosowano nowoczesny czytnik kodów kreskowych z linii Datalogic Magellan. Dzięki temu urządzenie umożliwia wykonywanie precyzyjnych pomiarów masy oraz błyskawiczne pozyskiwanie informacji na temat produktów. Ponadto, Elzab Neptun 2 MGL wyposażono w obszerną szalkę ważącą – 292 x 401 mm.

Cena: 5 349,27 zł (netto: 4 349,00 zł )

Elzab Saturn 2M

Elzab Saturn 2M
Elzab Saturn 2M

Wytrzymały wago-skaner od Elzab, który oferuje pracę w zabudowie. Model Saturn 2M możesz wmontować np. w ladę kasjerską lub boks kasowy, oszczędzając tym samym dużo przestrzeni na stanowisku obsługi. Urządzenie posiada też wolnostojący, obrotowy wyświetlacz, zapewnia precyzyjne ważenie w 2 zakresach oraz współpracę z kasą fiskalną albo komputerem.

Cena: 3 923,70 zł (netto: 3 190,00 zł )

Elzab Saturn 2M 2D

Elzab Saturn 2M 2D
Elzab Saturn 2M 2D

Wago-skaner do zabudowy w boksie kasowym, ladzie lub blacie. Elzab Saturn 2M 2D zapewnia ważenie produktów w 2 zakresach (6/15 kg z dokładnością 2/5 g) oraz szybkie odczytywanie kodów kreskowych – zarówno 1D, jak i 2D. Urządzenie może też współpracować z innymi elementami systemu wdrożonego w firmie, m.in. komputerem lub kasą fiskalną.

Cena: 4 046,70 zł (netto: 3 290,00 zł )

Jeżeli w lokalu gastronomicznym trzeba wdrożyć wagę elektroniczną oraz czytnik kodów kreskowych, urządzenia działające zupełnie oddzielnie nie są wcale jedynym, dostępnym rozwiązaniem. W działalności tego typu sprawdzi się także wago-skaner, w którym w kompleksowy sposób połączono obydwie technologie – ważącą i skanującą – w jednej, solidnie wykonanej obudowie. Co konkretnie przemawia za rozwiązaniem 2w1? Na pewno to, że wago-skanery są obecnie produkowane przez uznane marki, np. Elzab. Ale na tym, rzecz jasna, nie kończą się zalety omawianej technologii.

Po pierwsze, wago-skaner wbudowuje się w miejscu pracy w lokalu gastronomicznym – w boksie kasowym, ladzie lub blacie. Kosz montażowy stanowi zazwyczaj standardowe wyposażenie całego zestawu ważąco-skanującego. A co najważniejsze, po wbudowaniu wago-skaner praktycznie nie zajmuje przestrzeni na stanowisku obsługi. W rezultacie, rozwiązanie technologiczne 2w1 znajduje zastosowanie nawet tam, gdzie mamy ograniczoną przestrzeń roboczą do zagospodarowania.

Po drugie, wago-skanery są urządzeniami przystosowany do pracy w rozwiązaniu systemowym dla firmy. Interfejsy komunikacyjne, które znajdują się w takich modelach, gwarantują płynną współpracę z kasami fiskalnymi oraz różnymi komputerami, np. terminalami komputerowymi typu POS. Stworzenie takiego systemu dla gastronomii zapewnia zaś dużą automatyzację codziennej pracy – szybkie ważenie, skanowanie i sprzedawanie całych dań bądź dodatków do potraw.

Przywiązujemy wagę do detali – skontaktuj się i sprawdź!

Wagi.com - kontakt telefoniczny i mailowy

 

Nasi doradcy są równocześnie serwisantami i technikami, którzy od lat zajmują się wdrażaniem i konfigurowaniem wag elektronicznych. Dzięki temu w fachowy sposób pomogą Ci nie tylko w zrealizowaniu zamówienia w sklepie internetowym Wagi.com, ale też w wyborze najlepszego urządzenia dla Twojego przedsiębiorstwa. Skontaktuj się z nami telefoniczne, pod numerem telefonu 22 550 32 00, lub wyślij wiadomość e-mail na adres sklep@wagi.com. Przekonaj się, na czym w praktyce polega przywiązywanie wagi do detali!

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl