Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci

Wagi multimedialne, a w szczególności modele z wbudowanymi mechanizmami drukującymi, znajdują zastosowanie również w działalnościach gastronomicznych. Urządzenia tego typu pozwalają nie tylko na zważenie dania lub konkretnego składnika, ale także na wystawienie etykiety ze szczegółowymi informacjami o produkcie. Cechą charakterystyczną wagi multimedialnej jest zaś np. kolorowy panel dotykowy, który sprawia, że wykonywanie pomiarów masy w lokalu gastronomicznym staje się dziecinnie łatwe. Sprawdź poniżej nowoczesne urządzenia cenionych producentów, m.in. Dibal.

Wagi multimedialne

Dibal D-955

Dibal D-955
Dibal D-955

Dibal D-955 to nowoczesna waga multimedialna z mechanizmem drukującym, który pozwala na szybkie wystawianie czytelnych etykiet. W urządzeniu zastosowano też m.in. kolorowy panel dotykowy operatora, port Ethernet, 2 precyzyjne zakresy ważenia oraz bazę towarową o pojemności 10 000 PLU. Ponadto, waga D-955 jest dostępna w wersji z wysięgnikiem lub płaskiej.

Cena: 9 218,85 zł (netto: 7 495,00 zł )

Co zaoferuje waga multimedialna w lokalu gastronomicznym? Urządzenie tego typu charakteryzuje się rozbudowaną funkcjonalnością i wysokimi parametrami, dzięki czemu zapewnia automatyzację codziennej pracy. Dotyczy to zarówno ważenia całych potraw bądź pojedynczych składników, jak i wydruku etykiet z informacjami na ich temat. Wszystko za sprawą tego, że większość wag multimedialnych posiada wbudowane mechanizmy drukujące oraz gwarantuje skonfigurowanie bazy towarowej.

Urządzenia z tej kategorii są również dobrym rozwiązaniem do systemu, np. sprzedażowego, który funkcjonuje w lokalu gastronomicznym. Wagi multimedialne obsługują różne interfejsy komunikacyjne, m.in. Ethernet, USB czy RS-232, co pozwala na ich podłączenie do komputera lub terminala komputerowego typu POS. Ponadto, wybrane modele mogą współpracować z czytnikami kodów kreskowych, a niekiedy oferują też rozbudowę o moduł do bezprzewodowej transmisji danych.

To nie wszystkie atuty wag multimedialnych. W wielu modelach obecne są wytrzymałe szalki, które umożliwiają ważenie produktów w różnych zakresach – niższych bądź wyższych. Dzięki temu można dostosować urządzenie do asortymentu restauracji czy lokalu typu fast food. Co więcej, wagi multimedialne dla gastronomii występują w różnych wersjach konstrukcyjnych. Często do wyboru jest wariant płaski lub z wysięgnikiem.

Przywiązujemy wagę do detali – skontaktuj się i sprawdź!

Wagi.com - kontakt telefoniczny i mailowy

 

Nasi doradcy są równocześnie serwisantami i technikami, którzy od lat zajmują się wdrażaniem i konfigurowaniem wag elektronicznych. Dzięki temu w fachowy sposób pomogą Ci nie tylko w zrealizowaniu zamówienia w sklepie internetowym Wagi.com, ale też w wyborze najlepszego urządzenia dla Twojego przedsiębiorstwa. Skontaktuj się z nami telefoniczne, pod numerem telefonu 22 550 32 00, lub wyślij wiadomość e-mail na adres sklep@wagi.com. Przekonaj się, na czym w praktyce polega przywiązywanie wagi do detali!

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl