Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci

Kaso-wagi marki Posnet sprawdzają się doskonale także w działalnościach gastronomicznych. W ramach takiego rozwiązania technologicznego przedsiębiorca zyskuje zarówno wagę elektroniczną (szalkę ważącą), jak i kasę fiskalną (urządzenie rejestrujące sprzedaż). Co ważne, obydwa elementy kaso-wagi płynnie ze sobą współpracują, dzięki czemu obsługa klientów restauracji czy lokalu typu fast food staje się znacznie szybsza i wygodniejsza.

Kaso-wagi

Posnet Ergo

Posnet Ergo
Posnet Ergo

Posnet Ergo w połączeniu z szalką ważącą to praktyczne i nieduże rozwiązanie technologiczne, które oferuje rozbudowaną funkcjonalność. Kaso-waga polskiego producenta umożliwia nie tylko rejestrowanie sprzedaży, ale też precyzyjne ważenie towarów o masie do 15 kg. Posnet Ergo to kasa fiskalna z elektroniczną kopią paragonów.

Cena: 2 088,54 zł (netto: 1 698,00 zł )

Posnet Ergo Online

Posnet Ergo Online
Posnet Ergo Online

Kasa fiskalna Posnet Ergo Online zintegrowana z szalką ważącą Fawag DS-1. Urządzenie zapewnia rzetelne rejestrowanie obrotu oraz precyzyjne pomiary masy produktów w zakresie do 15 kg. Ponadto, kaso-waga Posnet Ergo Online występuje w różnych wersjach technologicznych, dzięki czemu dopasujesz ją do potrzeb swojej działalności gospodarczej.

Cena: 2 088,54 zł (netto: 1 698,00 zł )

Posnet Neo Online

Posnet Neo Online
Posnet Neo Online

Ta kaso-waga składa się z nowoczesnej kasy systemowej Posnet Neo Online oraz szalki ważącej Fawag DS-1, która zapewnia wykonywanie precyzyjnych pomiarów masy. Co więcej, przy zamawianiu urządzenia może wybrać odpowiedni wariant technologiczny. Kaso-waga oferuje różne wersje bazy PLU (30 000 lub 60 000) oraz zastosowanie dodatkowych interfejsów komunikacyjnych (Wi-Fi, GSM).

Cena: 3 011,04 zł (netto: 2 448,00 zł )

Posnet Neo XL

Posnet Neo XL
Posnet Neo XL

Funkcjonalna kaso-waga, która składa się z systemowej kasy fiskalnej Posnet Neo XL oraz szalki ważącej Fawag DS-1. Oferuje m.in. zaprogramowanie rozbudowanej klawiatury (przycisków funkcyjnych), współpracę z kilkoma urządzeniami peryferyjnymi równocześnie oraz zapis kopii paragonów w formie elektronicznej (na karcie pamięci).

Cena: 3 011,04 zł (netto: 2 448,00 zł )

Posnet Revo

Posnet Revo
Posnet Revo

Kaso-waga Posnet Revo składa się z nowoczesnej kasy fiskalnej oraz szalki ważącej, która gwarantuje obsługę towarów o masie do 15 kg. Urządzenie występuje w kilku wersjach, różniących się wielkością bazy towarowej i obsługiwanymi interfejsami komunikacyjnymi. Ponadto, kasa fiskalna Revo, która wchodzi w skład tego zestawu, jest modele z elektroniczną kopią paragonów.

Cena: 2 642,04 zł (netto: 2 148,00 zł )

Posnet Revo Online

Posnet Revo Online
Posnet Revo Online

Nowoczesna i praktyczna kaso-waga, która składa się z precyzyjnej szalki ważącej Fawag DS-1 oraz funkcjonalnej kasy fiskalnej Posnet Revo Online. Urządzenie występuje w różnych wersjach technologicznych, dzięki czemu umożliwia wybór wielkości bazy towarowej i obsługiwanych interfejsów komunikacyjnych.

Cena: 2 642,04 zł (netto: 2 148,00 zł )

Kaso-waga od Posnet to w gruncie rzeczy 2 urządzenia elektroniczne, które zostały ze sobą połączone przy użyciu portu komunikacyjnego USB. Taka technologia składa się z kasy fiskalnej wspomnianego producenta oraz szalki ważącej marki Fawag (modelu z zakresem ważenia do 15 kg). W jaki sposób kaso-waga usprawni obsługę klientów w lokalu gastronomicznym?

Dzięki połączeniu kasy fiskalnej z szalką ważącą wszystkimi operacjami, które są związane z wykonywaniem pomiarów masy, zarządza się z poziomu ekranu i klawiatury urządzenia rejestrującego sprzedaż. A w praktyce okazuje się to często wygodniejsze, niż tradycyjne rozwiązanie, czyli obydwa elementy systemu dla gastronomii pracujące oddzielnie. Ponadto, kaso-waga już w standardzie posiada funkcje kalkulacyjne. Zapewnia więc automatyczne przeliczenie wyniku ważenia potrawy na cenę do zapłaty.

Jakie kaso-wagi warto wziąć pod uwagę w przypadku działalności gastronomicznej? Przy podejmowaniu decyzji z pewnością należy uwzględnić obowiązek stosowania urządzeń fiskalnych online, którym objęto m.in. restauracje i lokale typu fast food. Na szczęście w ofercie Posnet znajdziemy kasy rejestrujące tego typu, zapewniające dodatkowo m.in. integrację z szalką ważącą. Są to następujące modele: Ergo Online, Revo Online oraz Neo Online.

Przywiązujemy wagę do detali – skontaktuj się i sprawdź!

Wagi.com - kontakt telefoniczny i mailowy

 

Nasi doradcy są równocześnie serwisantami i technikami, którzy od lat zajmują się wdrażaniem i konfigurowaniem wag elektronicznych. Dzięki temu w fachowy sposób pomogą Ci nie tylko w zrealizowaniu zamówienia w sklepie internetowym Wagi.com, ale też w wyborze najlepszego urządzenia dla Twojego przedsiębiorstwa. Skontaktuj się z nami telefoniczne, pod numerem telefonu 22 550 32 00, lub wyślij wiadomość e-mail na adres sklep@wagi.com. Przekonaj się, na czym w praktyce polega przywiązywanie wagi do detali!

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl