Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Wagi kalkulacyjne dla gastronomii zapewniają nie tylko ważenie potraw, ale także przeliczanie wyników pomiaru masy na cenę do zapłaty. Urządzenie tego typu zautomatyzuje więc obsługę klientów w Twoim lokalu. Co więcej, dzięki temu, że dana waga kalkulacyjna występuje często w różnych wersjach konstrukcyjnych – płaskiej lub z wysięgnikiem – będziesz mógł dostosować wybrany model do stanowiska obsługi klientów w restauracji. Sprawdź poniżej urządzenia marki Dibal, Digi, Fawag, Cas.

Wagi kalkulacyjne

Cas AP-1 15

Cas AP-1 15
Cas AP-1 15

Waga kalkulacyjna marki Cas z wyświetlaczami na wysięgniku i klawiaturą wyposażoną w przyciski szybkiej obsługi. Model AP-1 15 oferuje też współpracę z komputerem lub kasą fiskalną oraz 2 precyzyjne zakresy pomiaru masy: do 6 kg z dokładnością 2 g i od 6 do 15 kg z dokładnością 5 g.

Cena: 1 290,27 zł (netto: 1 049,00 zł )

Cas PR-II

Cas PR-II
Cas PR-II

Dwuzakresowa waga elektroniczna z programowalną klawiaturą, bardzo wydajnym akumulatorem oraz możliwością zastosowania dodatkowych baterii typu LR-20. Ponadto, Cas PR-II jest dostępna w wersji płaskiej lub z wysięgnikiem, jak również oferuje łączność z komputerem/kasą fiskalną przez opcjonalny interfejs komunikacyjny: USB albo RS-232.

Cena: 859,77 zł (netto: 699,00 zł )

Dibal G-325

Dibal G-325
Dibal G-325

Precyzyjna waga kalkulacyjna od Dibal z wieloma praktycznymi rozwiązaniami. W modelu G-325 zastosowano np. wydajny akumulator, programowalną klawiaturę, podświetlane ekrany LCD oraz solidnie wykonaną szalkę ważącą. Co więcej, za sprawą obsługi portu RS-232, waga Dibal może zostać podłączona do komputera lub kasy fiskalnej.

Cena: 1 242,30 zł (netto: 1 010,00 zł )
szt.

Dibal PI-100 RS

Dibal PI-100 RS
Dibal PI-100 RS

Waga kalkulacyjna PI-100 RS to proste w obsłudze urządzenie z programowalną klawiaturą, szalką wykonaną ze stali nierdzewnej, podświetlanymi ekranami oraz wbudowanym akumulatorem. Ten model marki Dibal oferuje wybór trybów pracy (zakresów ważenia), a także występuje w 2 wariantach konstrukcyjnych – płaskim lub z wysięgnikiem.

Cena: 897,90 zł (netto: 730,00 zł )

Dibal SPC RS

Dibal SPC RS
Dibal SPC RS

Funkcjonalna waga elektroniczna Dibal, którą dostosujesz do potrzeb swojej działalności. Model SPC RS jest dostępny w 2 wersjach konstrukcyjnych (płaskim lub z wysięgnikiem) oraz oferuje wybór obsługiwanych zakresów ważenia: 6/15 kg z dokładnością 2/5 g lub 15/30 kg z dokładnością 5/10 g. Urządzenie zapewnia też długi czas pracy na baterii oraz skonfigurowanie 10 skrótów klawiszowych.

Cena: 959,40 zł (netto: 780,00 zł )

Digi DS-781

Digi DS-781
Digi DS-781

DS-781 to dwuzakresowa waga kalkulacyjna marki Digi, która oferuje wybór wersji konstrukcyjnej: płaskiej lub z wysięgnikiem. Urządzenie zapewnia też zaprogramowanie 99 pozycji towarowych, skonfigurowanie 14 skrótów klawiszowych oraz płynną współpracę z komputerem albo kasą fiskalną (przez złącze RS-232).

Cena: 971,70 zł (netto: 790,00 zł )

Digi DS-782

Digi DS-782
Digi DS-782

Dwuzakresowa waga elektroniczna z funkcjami kalkulacyjnymi, która jest dostępna w różnych wersjach konstrukcyjnych i kolorystycznych. Dzięki obsłudze portu komunikacyjnego RS-232, Digi DS-782 zapewnia współpracę z kasą fiskalną lub komputerem.

Cena: 1 057,80 zł (netto: 860,00 zł )

Ważną funkcjonalnością, która odróżnia wagę kalkulacyjną np. od urządzenia prostego, jest przeliczenie wyniku ważenia na kwotę do zapłaty. Wspomniane rozwiązanie będzie pomocne również przy obsłudze klientów w lokalu gastronomicznych. Wówczas waga kalkulacyjna, podłączona do kasy fiskalnej lub terminala komputerowego, przyspieszy prowadzenie sprzedaży oraz zmniejszy ryzyko ewentualnych błędów, które mogłyby wystąpić w przypadku ręcznego wprowadzania ceny.

Co jeszcze wyróżnia urządzenie ważące z tej kategorii produktowej? Z pewnością wspomniana już wcześniej łączność z innymi elementami systemu sprzedaży dla gastronomii – kasą fiskalną lub terminalem komputerowym. Współpraca różnych urządzeń odbywa się wtedy za pośrednictwem interfejsu komunikacyjnego, który jest obsługiwany po obydwu „stronach”. Może to być np. złącze RS-232 lub port USB. Ponadto, wiele modeli wag kalkulacyjnych występuje w 2 wersjach konstrukcyjnych – płaskiej lub z wysięgnikiem. A niektóre urządzenia oferują także wybór wariantu zakresów ważenia.

Biorąc pod uwagę bogatą ofertę wag kalkulacyjnych, które dodatkowo są dostępne w różnych konfiguracjach, nie będzie żadną przesadą stwierdzenie, że każdy restaurator może obecnie liczyć na wdrożenie w swoim lokalu gastronomicznym optymalnej technologii. W szczególności warto przyjrzeć się urządzeniom produkowanym przez Digi, Cas, Dibal czy Fawag. Wagi elektroniczne wspomnianych marek są dostępne w sklepie internetowym Wagi.com.

Przywiązujemy wagę do detali – skontaktuj się i sprawdź!

Wagi.com - kontakt telefoniczny i mailowy

 

Nasi doradcy są równocześnie serwisantami i technikami, którzy od lat zajmują się wdrażaniem i konfigurowaniem wag elektronicznych. Dzięki temu w fachowy sposób pomogą Ci nie tylko w zrealizowaniu zamówienia w sklepie internetowym Wagi.com, ale też w wyborze najlepszego urządzenia dla Twojego przedsiębiorstwa. Skontaktuj się z nami telefoniczne, pod numerem telefonu 22 550 32 00, lub wyślij wiadomość e-mail na adres sklep@wagi.com. Przekonaj się, na czym w praktyce polega przywiązywanie wagi do detali!

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl