Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Wagi do zabudowy nie są urządzeniami przeznaczonymi wyłącznie do pracy w sklepach i marketach. Modele tego typu sprawdzają się świetnie również w małych, średnich i dużych lokalach gastronomicznych. Popularność takich urządzeń wynika zarówno z ich konstrukcji, jak i funkcjonalności. Waga do zabudowy, po wmontowaniu w ladę lub blat, praktycznie nie zajmuje miejsca na stanowisku obsługi klientów w restauracji. Co więcej, urządzenia tego typu, produkowane m.in. przez Dibal, Elzab czy Fawag, płynnie współpracują z kasą fiskalną lub terminalem komputerowym.

Wagi do zabudowy

Dibal D-POS

Dibal D-POS
Dibal D-POS

Waga elektroniczna do zabudowy, która obsługuje 2 zakresy ważenia produktów: 6/15 kg z dokładnością 2/5 g. Dibal D-POS można wmontować na stałe w boks kasowy lub ladę, co zapewnia oszczędność przestrzeni w miejscu pracy.

Cena: 1 709,70 zł (netto: 1 390,00 zł )
szt.

Elzab Vega 2

Elzab Vega 2
Elzab Vega 2

Waga do zabudowy Elzab Vega 2 oferuje 2 zakresy pomiaru masy produktów: 6/15 kg z dokładnością do 2/5 g. Urządzenie wyposażono w popularny port komunikacyjny RS-232, zapewniający łatwe podłączenie tego modelu do komputera POS lub kasy fiskalnej. Vega 2 można wbudować w boks kasowy, ladę lub blat.

Cena: 1 966,77 zł (netto: 1 599,00 zł )
szt.

Fawag POS TM-15/1

Fawag POS TM-15/1
Fawag POS TM-15/1

Solidnie wykonana waga elektroniczna od Fawag, która oferuje zarówno pracę w zabudowie lub wolnostojącą, jak i integrację z czytnikiem kodów kreskowych. Model POS TM-15/1 obsługuje też 2 precyzyjne zakresy ważenia (6/15 kg), może współpracować z kasą fiskalną i komputerem oraz posiada czytelne wyświetlacze LCD.

Cena: 1 782,27 zł (netto: 1 449,00 zł )

Waga do zabudowy kojarzy się przede wszystkim ze stanowiskami kasowymi w sklepach, marketach i supermarketach. Nie jest to jednak jedyne zastosowanie takiego urządzenia elektronicznego. Wagi montowane w blatach lub ladach to również dobre rozwiązanie dla lokalu gastronomicznego, który sprzedaje potrawy po ich wcześniejszych zważeniu. Co konkretnie przemawia za wdrożeniem modelu z tej kategorii?

Wagi do zabudowy, dzięki umieszczeniu w blacie lub ladzie, są nie tylko praktycznie niewidoczne. Ważne jest także to, że one faktycznie nie zajmują powierzchni na stanowisku obsługi klientów w restauracji lub placówce fast food. To z kolei sprawia, że właściciel lokalu ma do dyspozycji więcej miejsca na ustawienie pozostałych urządzeń wchodzących w skład systemu gastronomicznego, np. kasy lub drukarki fiskalnej, terminala płatniczego, szuflady kasowej i komputera POS.

Ponadto, wagi do zabudowy, które są dostępne w sklepie Wagi.com, to modele uznanych marek, m.in. Elzab, Fawag i Dibal. Urządzenia wspomnianych producentów charakteryzują się także solidnym wykonaniem, dzięki czemu bez problemu znoszą intensywne użytkowanie. Ponadto, wagi do zabudowy są przystosowane do pracy w systemach sprzedaży dla gastronomii. Obsługują popularne interfejsy komunikacyjne, np. RS-232 i USB, dzięki czemu można je z łatwością podłączyć do terminala komputerowego lub kasy fiskalnej.

Przywiązujemy wagę do detali – skontaktuj się i sprawdź!

Wagi.com - kontakt telefoniczny i mailowy

 

Nasi doradcy są równocześnie serwisantami i technikami, którzy od lat zajmują się wdrażaniem i konfigurowaniem wag elektronicznych. Dzięki temu w fachowy sposób pomogą Ci nie tylko w zrealizowaniu zamówienia w sklepie internetowym Wagi.com, ale też w wyborze najlepszego urządzenia dla Twojego przedsiębiorstwa. Skontaktuj się z nami telefoniczne, pod numerem telefonu 22 550 32 00, lub wyślij wiadomość e-mail na adres sklep@wagi.com. Przekonaj się, na czym w praktyce polega przywiązywanie wagi do detali!

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl